Medyum

Aşk Büyüsü > Iyi mi Yapılır? Birini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Aşk büyüsü; aslında tam olarak karşılığı sevdiğini kendine aşık etme büyüsü diyebiliriz. Kolay ve etkili bir büyü yapmak için bunun nasıl yapıldığını öğrenelim.

Değerli takipçiler; lütfen diğer işlerinizi bir tarafa bırakın ve yazdıklarımı dikkat vererek sonuna kadar okuyun. Eğer aşk büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsan o halde sana bu makalemi sonuna kadar okumanı önemle tavsiye ederim.

Bir erkeği yada kadını nasıl aşık edersin tüm bu incelikleri yazının sonunda öğrenmiş olacaksın. Birini kendine kuvvetli bir şekilde aşık etmek istiyorsan bu yazı senin için yol gösterici niteliğinde olacak.

Bir kadınla bir erkek arasında olması gereken 3 temel değer şunlardır.

 • Samimiyet duygusu
 • Koruma duygusu
 • Şükranlık duymak

1.) Samimiyet; bir yatak odasını paylaşmak değildir, samimiyet partnerini yürekten sevmek ve onunla manevi bağlantı kurmaktır. Bir kadını dinlemek ve onu anlamaktır.

2.) Korumak; herhangi bir zamanda, herhangi bir durumda hatta bazen kendinden bile sevdiğini korumaktır.

3.) Şükranlık; sevdiğin kadına evdeki huzuru ve rahatlığı sana sağladığı için bundan dolayı kadınına şükranlık duymaktır.

Aşk büyüsü nedir

Yalnızlık ancak Allah’a mahsustur, ister kadın olun ister erkek sonuçta sevgiye ihtiyaç duyarız. Kadınlar kendilerine kol kanat gerecek bir erkek hayal eder. Erkekler kendilerine hayatı süsleyecek güvenebileceği akıllı, bakımlı kadınlar isterler.

Aşk büyüsü tam bu noktada sevgiye ihtiyacı olanların yardımına yetişiyor. Büyük umutlarla yapılan evlilikler bir süre sonra yıkılmanın eşiğine geliyor. Çiftler birbirlerine karşı çok acımasız ve duygusuz davranıyor. Belki daha önce var olan aşk kısa bir süre sonra eşler arasında yerini nefrete bırakıyor.

Genelde erkekler yıpranan ilişkilerini kurtarmak yerine çözümü başka kadınlarda arıyorlar. Karısına karşı ilgisi azalan erkek bu ilgiyi dışarıda başka kadınlarda aramaya başlıyor. Artık bu durumun çözümü var aslında her zaman çözümü vardı belki siz bilmiyordunuz.

İlişkilerinde sorunlar yaşayanlar aşk büyüsü yaptırarak bu durumu aşabilirler. Aşk büyüsü nasıl yapılır birazdan asıl konumuza geçeceğim ama önce kısa bir bilgilendirme yapmak istedim.

Aşk büyüsü nasıl yapılır

AŞK BÜYÜSÜ NEDİR

Ülkenin her yerinden bana özel mesajlar geliyor, hemen her yerde yaşanan problemler aslında birbirinin aynı. Bazen Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika gibi ülkelerden bile mesajlar alıyorum. Bu insanların sorunları temelde aynı, hep aynı sebepler ve aynı sonuçlar. Aşk büyüsü nedir size biraz bundan söz etmek istiyorum.

Bazen hayatta bir insan şunları başarmış olabilir, maddi refah, kariyer, mal, mülk vs. Ama bunlar kendisine mutluluk kaynağı olmaz. Zenginlik mutluluk kaynağı olmaz, para sadece bir araç olarak görülmelidir. Ruhun zenginliği para ile ölçülemez, ruh ancak sevgi ile beslendiği vakit manevi olarak huzura kavuşur. Aksi durumda ruhu fakir olan bir insan isterse her şeyin sahibi olsun ruhsal olarak fakir yaşamaya devam edecektir.

Sevgiye muhtaç insanı tıpkı saksının içinde su bekleyen çiçeğe benzetebiliriz. Çiçeğe su verilmediği zaman çiçek gün geçtikçe güzelliğini kaybedecek ve solmaya başlayacaktır. İnsanın durumu da aynen böyledir. Bu çıkmazdan kurtulmak için aşk büyüsü nedir konusunu sizlerle paylaşmak istedim.

Birini kendine aşık etme büyüsü

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

En etkili aşk büyüsü genelde kişiye elma yada farklı yiyecekler yedirilmek suretiyle yapılan büyülerdir. Aşk büyüsü nasıl yapılır isterseniz şimdi yavaş yavaş bu konuya giriş yapalım. Daha sonrada evde yapılan kolay aşk büyüleri nelerdir bunlardan söz etmek istiyorum.

Diyelim ki, çok sevdiğiniz bir insan var ve siz bu insana karşı inanılmaz bir arzu duyuyorsunuz fakat o size karşı hiç bir duygu beslemiyor. Belkide onun amacı sizinle arkadaş olarak kalmak ve siz bu durumu kabul etmiyorsunuz. Yani asıl istediğiniz hoşlandığınız kişiyle sağlıklı, duygusal, güzel bir ilişki kurmak.

Peki güzel bir ilişki kurmak için ne yapmak gerekir? Örneğin bir erkeği sevdiğini düşünelim ve sen bu erkeğin sana bağlanmasını yürekten istiyorsun. Bunun için uğraştın, her şeyi yaptın ama işe yaramadı. O vakit aşk büyüsü nasıl yapılır bu konulara merak salıyorsun ve artık doğru yerdesin. Ben sana yardım edeceğim, endişeye gerek yok artık.

Önce yapman gereken aşk büyüsü yapan hocalar  var kendin için doğru bir hoca seçeceksin. Bu konuda seçeneği olmayanlar bana özelden mesaj yazarlarsa ben bu konunun uzmanı olan bir medyum olarak size seve seve yardımcı olurum. Neyse konumuza geri dönelim, aşk büyüsü gerçekten işe yarar bunu söyleme gereği duyuyorum çünkü bazıları aşk büyüsü işe yarar mı diye soruyorlar.

Evde yapılan aşk büyüsü tarifi

EVDE YAPILAN KOLAY AŞK BÜYÜSÜ TARİFİ

Sizlere kendi başınıza evde yapabileceğiniz basit bir aşk büyüsü tarifi veriyorum. Bu tarifi dikkatli ve doğru yaparsanız büyük olasılıkla başarı sağlarsınız.

Malzemeler:

 • Bir adet bakırdan yapılmış halka (yüzük şeklinde ama daha geniş olacak)
 • Pembe renkte bir mum gerekiyor (halkayı bu mumun içinden geçecek o yüzden mum ve bakır halkanın boyutlarına dikkat edin)
 • Aromatik bir çubuk yada gül yağı gerekiyor.
 • Bir kaç tane pembe gül gerekiyor.

Malzemeler hazırsa artık aşk büyüsünü hazırlamaya geçebiliriz. Bu büyü Venüs saatine göre hazırlanır bu nedenle cuma gecesi özellikle gece saat 12 den sonra yapılması gerekir. Aksi halde Venüs’ün mistik gücü etki etmez ve sonuç alınamaz. Bu uyarıyı özellikle yapmak istedim.

1.) Önce gül yağının kokusu ile banyo yapacaksınız. Bu ritüeli uygularken vücudun temiz olması ve güzel kokması son derece önemlidir.

2.) Sonra kendi odanızı daha önceden hazırladığınız pembe güllerle süsleyin ve ışıkları tamamen kapatın.

3.) Odanın biraz aydınlanması için bir tane pembe mum yakılacak.

4.) Pembe renkli geniş rahat bir elbise giyin ve kalbinizi tamamen niyetinize odaklayın.

5.) Eğer ev soğuk değilse pembe elbise gerekli değil, tamamen çıplak olarak bu ritüeli yerine getirebilirsin.

6.) Bakır halkayı mumum içinden geçirin sonra mumu yakın. (Mum dik konuda olacak ve halka mumum içinden geçirilerek mum yakılacak)

7.) Daha sonra şu söz bir kez yüksek sesle söylenecek ” Venüs’ün ateşini tutuşturuyorum! Yalvarırım Venüs, bana sevgiyi ver! Ben gerçek aşk istiyorum! Sadece kalbim için! ” dikkat edin bir kez söylenecek.

8.) Şimdi gül yağını yada aromatik çubuğu elinize alarak tekrar şu sözleri söyleyin ” Tanrıça Venüs! Bu bakır yüzüğe, sevginin ve tutkunun gücünü ver!

Son olarak yanan mumum ateşine bakın, tamamen mumum ateşine odaklanarak halkanın nasıl sevginin ateşiyle dolduğunu düşünün bunu derinden hissedin. Daha sonra halka çıkarılarak sol elinizin yüzük parmağına takılacak. Bu şekilde uygulama tamamlanmış olacak. Daha sonra halkayı parmağınızdan çıkarıp bir yerde saklayın.

Yukarıdaki büyü tamamen Venüs ve evrenin ezoterik güçleri ile yapılan basit bir aşk büyüsü tarifidir. Daha güçlü ve kesin sonuçlar veren aşk büyüleri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşk büyüsü işe yarar mı?

BİRİNİ KENDİNE AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Örneğin bir erkeği kendine nasıl aşık edersin bunun yöntemlerini kısaca sana açıklayayım. Birini kendine aşık etmek için sana kolay aşk büyüleri hakkında bilgiler vereceğim. Aslında bu aşk büyüsü tarifleri basit olmasından dolayı bunlar kuvvetli aşk büyüleri kapsamına girmezler.

Gerçekten sonuç almak istiyorsanız aşk büyüsü yapan hocalar size en güçlü şekilde bu muskaları hazırlayabilir. Örneğin eşine bağlama büyüsü yaptıran kişiler başlangıçta biraz bu konuya karşı şüpheli yaklaşıyorlardı ama sonradan anladılar ki endişeleri boşunaymış çünkü şimdi onların evlilikleri kurtuldu ve çok mutlu bir hayat yaşıyorlar.

Erkeği kendine aşık etmek

Sevdiğiniz erkekle hayatınızın sonuna kadar birlikte yaşamak istiyorsanız ona mutlaka bazı sihirli güzel cümleleri söylemeniz gerekir. Erkekler göründükleri kadar sert değildir tam aksine erkek doğası son derece hassastır. Kadınlardan duyacaklarını güzel sözler her erkeğin hoşuna gider.

Bu sözlerin yardımıyla erkeğin sevgisini ve sadakatini tam olarak sağlayabilirsin. Doğru zamanda doğru sözlerin kullanılması erkeğin üzerinde muazzam etki yaratır. Aşkın gücü yüzyıllara dayanır ve kuralları asla değişmez.

Siz yeter ki erkeğe ne zaman, nerede, ne söyleyeceğinizi bilin ve gerisini doğanın bilgeliğine bırakın. Tabiat ana ve evrenin değişmez kuralları bunu sizin yerinize mutlaka yapar.

Aşk büyüsü belirtileri

AŞK BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Yapılan aşk büyüsü kişiler üzerinde bazı belirtiler gösterir şimdi size aşk büyüsü yapılan kişi üzerinde gözlenen aşk büyüsü belirtileri nelerdir bunları madde madde aşağıya yazdım.

 • Bir insana aşk büyüsü yapıldıktan sonra en az 1 hafta beklemek gerekir.
 • İlk hafta geçtikten sonra kendisine büyü yapılan kişide derin bir düşünce hali meydana gelmeye başlar.
 • Bu kişilerde gece yattıktan sonra uykuya hemen geçememe halleri görünmeye başlar.
 • Aşk büyüsünün etkisinde kalan kişilerin rüyalarına büyü yaptıran şahıs girmeye başlar.
 • İlk haftadan sonra büyü yapılan kişi yapan kişi hakkında sürekli düşünmeye başlar.
 • Düşünme aşamasının ardından büyü yapılan kişi yapan kişiyle temas kurmak için planlar yapmaya başlar.
 • Artık son aşamada büyü yapılan kişinin içinde diğer kişiye karşı büyük bir arzu ve özlem oluşmaya başlar.
 • Son aşamada ise artık tüm kontrolünü kaybederek büyü yapan kişiyle bir şekilde iletişime geçer.

Aşk büyüsü nasıl bozulur

AŞK BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Örneğin geçmişte birini sevdiniz ve sevdiğiniz kişinin size bağlı kalması için bir hocaya aşk büyüsü yaptırdınız. Buraya kadar her şey istediğiniz gibi gerçekleşti. Fakat birden sevdiğiniz insana karşı ilginizi kaybettiniz ve yapılan aşk büyüsünü bozdurmak için ne yapmanız gerektiğini kara kara düşünmeye başladınız.

Tam da bu noktada aşk büyüsü nasıl bozulur bunun önemi ortaya çıkıyor, yapılan aşk büyüsünü bozmak için ilk başta hangi hoca bunu yaptıysa tekrar aynı kişiye büyüyü bozdurmak için gitmenizi öneririm. Bu duruma düşen çok sayıda insan var.

Aşk büyüsünü bozma

Belki yıllar önce hayran olduğunuz bir insan şimdi sizin için ilginç gelmeye bilir. Daha önce hissettiğiniz güzel duyguları artık o kişiye karşı hissetmiyor olabilirsiniz. Aslında bu durumlar son derece olağan durumlardır. Bu sorunu yaşayan kişilere ben sürekli yardımcı oluyorum.

Başkasına karşı sizin yaptırdığınız veya başkası tarafından size yapıldığını düşündüğünüz aşk büyüsünü bozdurmak istiyorsanız lütfen bana özelden mesajlarınızı yazın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu