Medyum Şehirleri

Bağlama Büyüsü > Erkeği yada Bayanı Kendine Iyi mi Bağlarsın

Bağlama büyüsü; sevdiğini kendine bağlamanın en iyi yöntemidir. Bu makalemde bağlama büyüsü nasıl yapılır? Erkeği veya kadını kendine nasıl bağlarsın öğreneceksin.

Öncelikle tüm dikkatini vermeni istiyorum çünkü çok değerli bilgileri sana anlatmak için buradayım. Yazının sonuna kadar okuduğunda şunları bileceksin; sevdiğini kendine aşık etmek için nasıl bağlama büyüsü yapılır?

Size başkası tarafından yapılan bağlama büyüsü nasıl bozulur? Aşık olduğun kadını yada erkeği kendine nasıl bağlarsın? Tüm bu detayları çok iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksın.

Bağlama büyüsü nedir

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDİR

Her şeyden önce bağlama büyüsü denildiğinde aklımıza bir çeşit aşk büyüsü gelmelidir çünkü sadece isim olarak bağlama büyüsü denmiştir. Bu tılsımlar gerek evli çiftlerin evliliklerinde yaşadıkları duygusal ve cinsel sorunların üstesinden gelmek için gerekse birliktelik yaşayan iki insan arasında yaşanan sevgisel bağların kopması durumunda yapılabilir.

Uzun süren ilişkilerde zamanın çiftler arasındaki duygusal bağları aşındırması normaldir bundan dolayı çiftler arasında karşılıklı olarak soğukluklar başlayabilir. Soğuklukları gidermek ve tekrar eski güzel, heyecanlı günlere geri dönmek için gerçekten de bağlama büyüsü işe yarar.

Kadınlar eşleri için erkekler de karıları için bu vefkleri yaptırabilir. Ayrıca sevgilisini geri döndürmek isteyen kişilerde yaptırabilir. Bu muska da amaç eski güzel günlere tekrar dönmek, karşılıklı olarak sevgi bağlarını tekrar kazanmaktır.

Bağlama büyüsünün başarı sonuçları olduğunu söylemek doğru olur. Çok yıpranan bir birlikteliği kurtarmak için en etkili yollardan biri olarak kabul edilen bağlama büyüsü günümüzde halkın hemen her kesiminin ilgi gösterdiği ve talep ettiği muska çeşitleridir.

Bağlama büyüsü nedir

Örneğin evli biriyseniz eşinizin sizden tamamen uzaklaştığını hissetmeye başladıysanız hatta eşinizin kaçamaklarını yakalamaya başladıysanız bu durum eşinizin size olan aşkının bittiğinin alameti olarak görülmelidir. Yıllar geçtikte aranızdaki var olan aşk ve duygusal ilişki çeşitli nedenlerden ötürü yıpranarak yok olma durumuna gelmiş olabilir.

Özellikle evli erkekler iş hayatında mücadele ettikleri için hayat onları 2 kat daha zorlamaya başlar. Bu psikoloji altında kendini ezilen olarak görmeye başlar bir süre sonra özellikle evde kendisini bekleyen kadına karşı ilgisi azalır ve dışarıda başka kadınlara karşı ilgi duymaya başlar.

Bağlama büyüsü nedir? Eğer sesli olarak dinlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Burada sorun aslında biraz da bizim toplumda kadının erken evlendirilmesi ve tecrübesi olmamasından kaynaklanır. Düşünün, bu çift evlendiklerinde çok mutluydular ama zaman içinde kişiler birey olarak kendini geliştirmedikleri ve yenilemedikleri için bu ilgileri tüm heyecanını yitirerek yerini büyük bir bitkinlik, yorulmuşluk, isteksizlikle değiştirecektir.

Bu yüzden kişilerin evlendikten sonra kendilerine sürekli yeni bilgiler tecrübeler katarak partnerine karşı her zaman cazip olmak gibi bir yükümlülük taşımaları gerekir. Oysa bizde evlendikten sonra gerek kadın gerek erkek kendilerini güncellemedikleri için ilişkilerin kalitesi ibresi aşağıya doğru iniyor.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Çevrenizde bağlama büyüsü yapan hocalar olmayabilir bu sorun olmayacak ayrıca bağlama büyüsü fiyatı nedir diye merak edenler oluyorlar. Aslında düşünüldüğü gibi bağlama büyüsü yapan hocalar çok fazla ücret almıyorlar.

Aslında binlerce farklı malzeme kullanılarak çeşitli bağlama büyüleri yapılır. Bunlardan ceylan derisinden tutun da çeşitli bitkisel malzemelere varıncaya kadar kullanılan alet ve gereçler vardır. Bunlardan en çok bilineni safranla yazılan bağlama büyüsüdür.

Bağlama büyüsü yaptıranlar genel olarak bağlama büyüsü günah mıdır? sorusunun yanıtını merak edebilirler. Aslında bu tılsımlar kişinin iradesini elinden almak için değil, zamanla kaybedilen eski aşkın tekrar yüzeye çıkarılması için yapıldıklarından dolayı kesinlikle bağlama büyüsü yaptırmak günahtır diyemeyiz.

Peki bağlama büyüsü kaç günde etki eder? sorusunun yanıtı ise yapılan ve kullanılan malzemeye göre ve hazırlayan hocanın bilgisine göre farklılık gösterir. Genel olarak ortalama yapılan bu çalışmalar 7 ila 45 gün arsında sonuç verir.

Bağlama büyüsü yapanlar genelde konusunda en yüksek gizli ilimler bilgilerine sahip kişilerden oluşur. Bu kişiler bazen havas ilmi bazen ledün ilmi gibi çok çeşitli ilim alanlarından yararlanırlar. Genelde tipik cami hocaları bu işleri iyi bilmezler bu nedenle bu tılsımı hazırlayan kişinin gerçekten de incelikle seçilmesi gerekir.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Genelde eşine veya sevdiğine başkası tarafından yaptırılan bağlama büyüsü nasıl bozulur anlatayım. Size yapılan bağlama büyüsü nasıl çözülür bunu doğru teşhis etmek için büyü bozan hocalar dan yardım almak gerekir. Bunu anlamının en iyi yolu bakım yaptırmaktır bu bakımı uzman bir medyum yapabilir.

Bakım yapıldıktan sonra üzerinizde böyle bir büyünün alameti varsa bakım yapan medyum size bunu söyler. Ondan sonrası daha kolay olacaktır çünkü teşhis konulduktan sonra tedavisi kolaydır. Bu büyüyü saptayan hoca yada medyum yine yapılan bu tılsımı bozmak için size gereken yolu gösterecektir.

Bağlama büyüsü belirtileri

BAĞLAMA BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır: Bu tılsımın etkisinde olan bir kişi nasıl davranır gelin şimdi bu detayları görelim. Öncelikle sevdiğiniz insan veya eşinizde daha önce hiç alışık olmadığınız davranışlar başlamışsa, size karşı son derece ilgisiz ve alakasız davranıyorsa, çelişkili yanıtlar vermeye başlamışsa, geceleri eve geç dönmeye başlamışsa, gizli telefonlar gelmeye başlamışsa, cinsel hayatınızda tamamen bir soğuma, uzaklaşma meydana geliyorsa bunu bağlama büyüsü belirtilerine yorabiliriz.

Bağlama büyüsü yapılan kişi nasıl davranır: Doğal olarak eşinizi çok iyi tanırsınız ve onun eski halini, son zamanlardaki davranışlarını doğru bir şekilde analiz yapabilirsiniz. Aradaki davranış farklılıklarını gözlemleyerek daha öncesini ve şimdiki zamanı karşılaştırabilirsiniz. Eğer gerçekten de önceki zamanla son zamanlardaki davranışlar varsa bu durumda bağlama büyüsü belirtisi olarak kabul edilebilir.

Erkeği kendine nasıl bağlarsın

ERKEĞİ KENDİNE NASIL BAĞLARSIN

Aşk dediğimiz duygusal durumun sonsuza kadar süreceğini düşünmeyin çünkü aşk duygusal geçici haldir bu yoğun durum sonsuza kadar devam etmez.  Bu nedenle burada esas olan bir erkeği kendine nasıl bağlarsın meselesidir. Çünkü aşk eninde sonunda bitecek yerini sevgiye ve bağlılığa bırakacak.

Aşkın evreleri vardır tıpkı bilgisayar oyunundaki seviyeler gibi, bu aşamaların bilinçli bir şekilde bilinmesi kişilerin aşk ilişkilerini sürekli duygusal olarak veya fiziksel olarak beslemesi gerekir. Sonuçta ömür boyu aynı çorbayı içemeyiz ama çorbayı değiştirmek yerine farklı çorbalar öğrenip bunları içebiliriz.

Bağlama büyüsü yöntemleri

İlişkilerde de aynı böyle olmak zorundayız, bir erkeği kendine nasıl bağlarsın şimdi biraz daha anlıyorsun değil mi? Kendini yenilemeyen her birey bir süre sonra partnerinin ilgisini kaybeder. Sevdiğiniz kişi doğal olarak kendisinde yeni heyecanlar uyandıracak yeni biriyle birlikte olmak ister.

Sonuç olarak sevdiğiniz sizden uzaklaşarak yeni limanlara yelken açar. Bu durum insan doğasının kaçınılmaz sonucudur bunu kabul eden ve bilen kişiler hayatta hiç bir zaman partnerlerini kaybetmezler.

Hayat aslında birer tiyatro sahnesi gibidir oyunu iyi bilen, rolünü iyi ezberlemiş insanlar elbette bu tiyatro oyununda başarı sağlarlar. O halde hiç bir zaman eşimiz veya partnerimiz olan kişi bizim garantimiz altında değildir. Eğer biz kendimizi yenilemesini beceremiyorsak, sizi seven kişinin bir gün sizden uzaklaşabileceği ihtimalini asla unutmayın.

Eşiniz ve sevdiğiniz insanı geri kazanmak için elbette bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. İş burada bitmiyor sevdiğiniz insanı geri kazandıktan sonra ilişkiyi korumak için daha önceki hatalarınızı tekrar ettirmeyin. Kişisel niteliklerinizi her zaman geliştirin ki eşleriniz size her zaman hayranlık duysunlar. İşte bunu yaparsanız asıl başarı ve gerçek bağlılık o zaman size gelecektir.

Bağlama büyüsü yaptıranlar

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRANLAR

Değerli kardeşlerim; son olarak şunları söylemek isterim, bağlama büyüsü yaptıranlar lütfen aşağıya yorumlarını yazsınlar. Ayrıca bağlama büyüsü nasıl yapılır merak edenler bana özel mesaj yazabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu