Gerçek Medyumlar

Büyü Çeşitleri Nedir? En Etkili Büyü Çeşidi Hangisidir?

En çok yapılan büyü çeşitleri nelerdir? İnsanlara yapılan hangi çeşit büyü daha fazla tesir gücüne sahiptir. En etkili büyü çeşitlerini size açıklamak istiyorum.

Değerli kardeşlerim: Temel olarak büyü çeşitlerini 3 ana başlık altında toplamak mümkündür.

  1. Beyaz büyü
  2. Gri büyü
  3. Kara büyü

Ayrıca gri büyü çeşitlerini kendi arasında 4 alt kategoriye ayırmamız gerekir.

  • Törensel büyü
  • Cinsel büyü
  • Aşk büyü
  • Kötü büyü

Büyü çeşitleri yukarıda yazdığım gibi kategorilere ayrılır. Büyü çeşitleri ana hatlarıyla böyledir. Hemen her ihtiyaca göre yapılan çok fazla büyü çeşidi var. Bunlardan en çok yapılan büyü çeşitleri hangileri size açıklayacağım. Hangi büyü hangi amacın gerçekleşmesi için yapılır bunların hepsini öğreneceksiniz.

Büyü çeşitleri

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

İsterseniz artık belli başlı en çok yapılan büyü çeşitleri nelerdir bunlara geçelim. Aşağıda yazdığım tılsımlar genelde ülkemizde en çok tercih edilen büyü türleri içinde yer almaktadır.

KARA BÜYÜ:

Hepinizin tahmin edeceği gibi kara büyü bir insanı yok etmek yada o kişiye zarar vermek amacı güden büyü çeşitleri arasına girer. Bu büyünün sonunda zarar verilmek istenen insan her şeyini kaybedebilir. Bazen kalıcı hastalık sahibi olabilir ve bazen ölümle sonuçlanabilir.

BEYAZ BÜYÜ:

Beyaz yani ak büyü dediğimiz büyü çeşitleri aslında insanların hayatına bir denge getirmek için yapılan büyü çeşitleridir. Beyaz büyünün temel ayırt edici özelliği büyü yapan kişinin arzu ve isteklerine cevap vermesidir. Bazen beyaz büyü kara büyüye karşıt olarak korumak amacıyla yapılır.

GRİ BÜYÜ:

Gri büyü hem beyaz hemde kara büyülerin birleşmesinden meydana gelir. Yani gri büyüde hem kara büyünün hemde beyaz büyünün ortak yönlerini bulmak mümkündür.

Büyünün çeşitleri

EN ETKİLİ BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Hemen aşağıda en çok yapılan ve etkili olan büyü çeşitlerini bulacaksınız. İnsanlar genelde bu amaçlar için en çok büyü yaptırmayı tercih ediyor.

TÖRENSEL BÜYÜ:

Bu büyü çeşidi aslında gri büyünün bir alt çeşidinden oluşur. Burada büyü yapan kişi cinlerle yada ruhani varlıklarla temas kurar. Ulvi varlıkların yardımı alınır ve bu şekilde hazırlanır.

CİNSEL BÜYÜ:

İnsanlar üzerindeki cinsel enerjinin serbest bırakılması için yapılan cinsel büyü yine gri büyü çeşitleri içinde yer alır. Cinsel büyü aşk büyüsünden biraz farklıdır. Burada amaç aşk yaratmak değil sadece cinsel olarak birlikte olmak için imkan yaratmaktır. Örneğin bir kişiyle sadece cinsel anlamda ilişki kurmak için yapılır ama ortada aşk olmaz.

AŞK BÜYÜSÜ:

Aslında aşk büyüsü cinsel büyüye çok benzer. Yine gri büyünün içine giren büyü çeşididir. Aşk büyüsünde cinsel büyüye benzer teknikler kullanılır. Aşk büyüsünde amaç sevgiyi yönlendirmektir. Örneğin sevdiğiniz birini kendinize aşık etmek istiyorsanız o zaman aşk büyüsü yaptırmanız gerekir.

KÖTÜLÜK BÜYÜSÜ:

Genel olarak iki insan arasında huzursuzluk yaratmak için yapılan büyü çeşitleri arasında birer. Örneğin evli bir çiftin boşanması için yada onların arasında huzursuzluk yaratmak için kötülük büyüsü yapılabilir.

En çok yapılan büyü çeşitleri

Değerli kardeşlerim: Büyü yaptırmadan önce iyice düşünülmesi gerekir. Çünkü bazı insanlar heyecana kapılarak mantıklı kararlar sonucu büyü yaptırmaya karar vermiyorlar. Büyü yaptıracak kişinin iyi düşünüp sağlıklı bir şekilde karar vermesi çok önemlidir.

Bazı insanlar büyü yaptırıyor sonra bu kararlarından vazgeçiyor. Temel olarak sağlıklı karar veremedikleri için böyle kısır döngü içinde yanlış kararlar verebiliyorlar. Bu işler şakaya gelmez, eğer gerçekten tam olarak istediğiniz şeyden eminseniz ondan sonra kararınızı verin.

Kendi hayatınızdaki zor problemleri çözmek için elbette büyü size fayda sağlayabilir. Sadece gerçekten istediğiniz sonuçtan emin olmanız gerekir. Örneğin bir insanın sizi sevmesi için yaptıracağınız aşk büyüsü sonuç verecektir. Ancak bu durumdan sonradan pişman olmak doğru olmaz. Bu nedenle büyü yaptırmadan önce çok iyi analizler yapıp buna göre karar vermek gerekir.

Büyü çeşitleri nelerdir

Büyü yapılan birinde oluşan büyü belirtileri konusunu iyi bilmek gerekir. Çünkü yapılan büyünün insan üzerinde belli belirtileri meydana gelir. Bu nedenle büyü çeşitlerini ve bunların insanlar üzerindeki etkilerini çok iyi bilmeniz gerekir.

Şimdi gelin diğer büyü çeşitlerine şöyle bir göz atalım. İnsanların en çok hangi büyüleri yaptırdığını bu şekilde daha iyi anlayabileceksiniz.

Voodoo büyüsü çeşitleri

Voodoo Büyüsü: Bir insana büyük zarar vermek hatta o kişinin ölmesi için yapılan son derece tehlikeli ve ölümcül bir büyü çeşididir. Latin kökenli bir büyü olup ülkemizde de son yıllarda yapılmaya başlayan büyüler arasında.

Voodoo büyüsü belli ayinler düzenleyerek oyuncak bebek üzerine çeşitli iğneler batırılmak suretiyle hazırlanan bir büyüdür.

Kan büyüsü çeşitleri

Kan Büyüsü: Bu büyüde çok yüksek seviyede evrensel enerji kullanılır. Bu enerji bazen kötü amaçlar için bazende iyi amaçlar için kullanılabilir. Kişiye zarar vermek için yada sevgiliyle bağlantı kurmak için yapılan kan büyüsü çeşitleri vardır.

Kişiye maddi veya manevi zarar vermek, ruhsal dengesini bozmak, sahip olduklarını kaybetmesini sağlamak amaçları güdülerek hazırlanan büyü çeşitleri arasına girer.

Karanlık büyüsü çeşitleri

Karanlık Büyüsü: Özellikle gece karanlığında yapılan ritüelleri içerir. Karanlık büyüsü ruhsal aydınlığa çıkmanın bir yoludur. Yani aydınlanmanın bir yöntemidir. Bilgelik peşinde koşan insanlar içlerindeki karanlıktan kurtulup ruhsal aydınlanmaya ulaşmak için karanlık büyüsü yaparlar.

Burada kişi gerçek aydınlanmaya ulaşmak için belli ritüelleri gece yarısı açık gökyüzünde yıldızlara bakarak gerçekleştirir. Ruhani aydınlamaya ulaşmak için son derece etkili bir büyü çeşididir.

Güzellik büyüsü çeşitleri

Güzellik Büyüsü: Kendisini çirkin hisseden, kendi bedenini veya yüzünü beğenmeyen kimselerin diğer insanların gözünde güzel ve çekici görünmek için yaptıkları büyü çeşitleridir.

Özellikle kadınların tercih ettiği güzellik büyüsü bazen erkekler tarafından da tercih ediliyor. Gerçekten de kendisine güzellik büyüsü yaptıran bir kişi karşı cinsin nazarında çekicilik kazanır. Cazip olma özelliği kazanır.

Şirinlik büyüsü belirtileri

Şirinlik Büyüsü: Güzellik büyüsüne paralel olarak benzer amaçlar için yapılır. Şirinlik büyüsünde amaç cazip görünmek değil sempatik görünmektir. Diğer insanların gözünde candan görünmek, samimi ve pozitif duygular uyandırmak için yapılan büyü çeşitleri arasındadır.

İlişkilerinde başarısız kişilerin gerek sosyal hayatlarında gerekse iş hayatlarında konuştukları kişilerin gözünde sempatik ve söz dinlenir biri olmak için yaptırdıkları büyü çeşitlerine şirinlik büyüsü diyoruz.

Element büyüsü çeşitleri

Element Büyüsü: Bildiğiniz gibi 4 element vardır. Ateş, su, toprak ve hava. Bu elementlerin oluşturduğu enerjiye bağlı olarak yapılan büyü çeşitleri çok farklı amaçlara hizmet edebilir. Element büyüsünün yelpazesi son derece geniştir.

Belkide element büyüsü en etkili büyü çeşitleri arasında yer alır. Çünkü bu büyü hazırlanırken 4 elementin mistik güçleri olabildiğince üst seviyelerde kullanılır.

Zihinsel büyü çeşitleri

Zihinsel Büyü: Bu büyü çeşidi düşünce ve eylemler üzerinde etki yaratmak için yapılır. Örneğin zihinsel büyü teknikleri kullanarak bir kişiyi düşünsel ve eylemsel olarak kontrol etmek mümkündür. Bu konuda Dünya üzerinde çok fazla konu var. Beyin kontrolü dedikleri şey aslında tam olarak zihinsel büyünün kendisidir.

Gerek düşmanınızı gerek diğer insanları kontrol etmek için etkili bir yöntemdir. Çünkü sahip olmak istediğiniz şeylere bir insanın zihnini ele geçirerek başarabilirsiniz.

Ölüm büyüsü çeşitleri

Ölüm Büyüsü: Tamamen karanlık enerjiyi bir kişinin üzerine göndermek için yapılan kara büyü çeşitleri arasına girer. Evrendeki karanlık enerji kullanılarak buradan elde edilen kötü enerji kurban olan kişinin üzerine yönlendirilir. Bu şekilde ölmesi istenilen kişinin ölümü sağlanmış olur.

Değerli kardeşlerim: Büyü çeşitleri aslında saymakla bitmez. Dünya üzerinde kültürlere göre değişen ve yapılan belki de binlerce büyü çeşidi vardır. Bunların hepsini burada yazmak teknik olarak mümkün değil. Bu nedenle ben sizler için en çok yapılan büyü çeşitleri nelerdir bunları açıklamaya gayret ettim.

Bunlara ek olarak ülkemizde en çok yaptırılan büyü çeşitleri nelerdir bunları da kısaca açıklayayım.

Örneğin karı kocanın ayrılması için yapılan yada yaptırılan büyüler, kısmet açmak için, hayırlı eş bulmak için yapılan büyüler, nazar ve kötü enerjiden korunmak için yaptırılan koruma amaçlı büyüler, bol para, bereketin artması için yapılan büyü çeşitleri ülkemizde çok tercih edilen büyü çeşitlerini oluşturuyor.

Son olarak bir kaç tavsiye niteliğinde sözüm olacak. Büyü iyi amaçlara hizmet edecekse o zaman masum olarak düşünülebilir. Fakat büyü yapma amacınız karanlık güçlere hizmet edecekse o zaman bu konuyu iyice düşünün sonra karar verin diyorum.

Büyü çeşitleri hakkında kafanıza takılan veya merak ettiğiniz konular varsa bana özelden mesaj gönderebilirsiniz. Her türlü soru ve görüşlerinizi benimle paylaşmaktan çekinmeyin. Ben bu alanda 25 yıldır hizmet veren bir medyum olarak yaşadığınız sorunları çok iyi biliyorum.

Sorunlarınızın çözümü için yada merak ettiğiniz sorulara yanıt almak için bana iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu