Gerçek Medyumlar

Büyü Emareleri Nedir? En Fazlaca Görülen Büyü Emaresi

Büyü yapılan bir insanda meydana gelen büyü belirtileri nelerdir? İnsanlar üzerinde görülen büyünün belirtisini anlamak için nelere dikkat edilmesi gerekir.

Hemen her insanın büyü belirtileri hakkında az da olsa bilgi sahibi olması gerekir. Çünkü büyüden korunmanın en iyi yolu büyü belirtileri hakkında doğru bilgilere sahip olmakla mümkün olur. Büyü konusuna çoğunuzun yabancı olduğunu biliyorum. Ben size elimden geldiğince en iyi şekilde bu konuyu anlatmaya çalışacağım.

Büyü belirtilerinin insan üzerinde belli semptomları vardır. Özellikle son dönemlerde hayatınızda başlayan olumsuz değişiklikler büyü belirtisine işaret edebilir. Çevrenizde çok sayıda büyü meraklısı kişi olabilir. Bu nedenle yakın çevrenizden hiç beklemediğiniz biri bile size büyü yaptırmış olabilir.

Ama tüm bunlara rağmen umutsuzluğa düşmenize gerek yok çünkü büyü yapıldığını tespit ederseniz yapılan büyüyü bozdurma imkanınız var. Büyü belirtileri bilmek doğru teşhis koymak için en iyi yoldur. Bu nedenle sizler için hazırladığım makalemi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

Büyü belirtileri

BÜYÜ BELİRTİLERİ

İlk başta kendisinde büyü olduğunu düşünen birinin, kendi iş hayatına, sosyal yaşantısına, son zamanlarda başına gelen olaylara bakması gerekir. Sürekli bir uğursuzluk hali var muhtemelen büyü belirtisi olarak görülebilir. Sizin bilginizin dışında size karşı yapılan büyü öncelikle sizin tüm hayatınızı baskı altına almaya başlar.

Özellikle kişisel ilişkilerinizde son dönemlerde aşırı kıskançlık, sinirlenme hali, öfke ve aşağılık duygusu hissetmeye başladıysanız bunların hepsi büyü belirtileri olarak tanımlanabilir. Eğer üzerinizde büyü varsa bunu acilen bozdurmak gerekir aksi halde kaderiniz değişme riskiyle karşı karşıya kalabilir.

 

EN ÇOK GÖRÜLEN BÜYÜ BELİRTİLERİ

Bir insanın şu alametlere dikkat etmesi gerekir. Eğer aşağıda yazılan belirtileri yaşıyorsanız uzman bir medyumdan yardım alma zamanınız gelmiş demektir.

  • Davranış bozuklukları
  • Tat alma gibi tercihlerde yaşanan değişiklikler
  • Kontrolsüz ruh hali değişikliği
  • Kişinin kendi işine karşı duyduğu isteksizlik
  • Sürekli artan sinirlilik ve uzun süreli depresyon hali
  • Aile içinde son zamanlarda başlayan ciddi tartışmalar
  • Karanlık korkusu, yalnızlık korkusu gibi belirtilerin başlaması

Yukarıda yazılan büyü belirtileri en çok görülen belirtiler arasındadır. Bunların dışında daha farklı büyü belirtileri olduğunu da bilmeniz gerekir. Ayrıca daha önce yazdığım büyü nasıl bozulur adlı makalemi de okumanızı öneriyorum.

Örneğin sağlığınızda bazı sorunlar başlamışsa doktora gittiniz halde doktorlar nedenini anlayamıyorsa muhtemelen üzerinizde büyü var demektir. Böyle durumlarda vakit kaybetmek yanlış olur. Hemen bir hocadan yardım almak gerekir.

İnsan üzerindeki büyü belirtileri

BÜYÜ BELİRTİSİ NASIL ANLAŞILIR

Büyüler 3 çeşittir. Ak büyüler, kara büyüler ve gri büyüler. Beyaz büyüde amaç insanların yaşamlarındaki olumsuzlukları kaldırmaktır. Gri büyüde ise durum tam olarak beyaz ve kara büyünün karışımı diyebiliriz. Kara büyü ise tamamen bir insanın kontrolünü ele geçirmek yada birine zarar vermek için yapılır.

Daha önce size büyü belirtilerinin neler olduğunu yazmıştım. Büyü yapıldığını anlamak için bu belirtilerden yola çıkmanız gerekir. Eğer hayatınızda böyle değişiklikler oluşmaya başladıysa bir hocaya danışın derim. Veya doğrudan bana özelden mesaj gönderebilirsiniz. Mutlaka size yardımcı olurum. 25 yıldır medyumluk hizmeti vermeye devam ediyorum.

Kişiye yapılan büyü o kişinin tüm hayatına etki eder. Büyü belirtisine ilk işaret o kişinin bilincinin tamamen değişmesidir. Eğer genellikle gece 3 ila 5 arasında her gece uyanıyorsanız bu kesinlikle üzerinizde büyü olduğunun kanıtıdır.

Eğer aniden göğüs bölgesinde sertlik ve basınç hissedilirse, bu genellikle büyü alameti olarak yorumlanır. Ani sertlikler ve kas ağrıları büyü yapıldığına işaret edebilir. Kendi vücudunuzdaki değişimleri en iyi siz fark edebilirsiniz.

Büyü belirtileri nelerdir

Hayatınızda tüm olaylar belirgin bir şekilde değişmeye başlamışsa, yeterince uyku uyuyamıyorsanız, bunları büyü belirtileri olarak düşünebilirsiniz.

Alışkanlıklarınız şiddetli bir şekilde değişmeye başladıysa, çok sıvı almaya yada hiç sıvı almamaya başladıysanız bunu da büyü belirtisi olarak görebilirsiniz. Büyü yapılan kişilerde ani kilo alma veya tam tersi ani kilo kayıpları görülebilir.

Tüm bedenlerinde aşırı halsizlik hissederler buna bağlı olarak kendini güçsüz hissetme duygusu yaşanmaya başlar. Genelde büyülü kişilerin üzerindeki negatif enerji çocuklar ve hayvanlar tarafından hissedilebilir. Çocuklar ve hayvanlar büyünün negatif etkisini yetişkin insanlara oranla daha iyi hissederler.

Büyünün belirtisi

Büyü belirtilerinin etkileri oldukça fazladır ama bunların tamamının tespit edilmesi insan duyu organları açısından maalesef mümkün değil. Çünkü duyu organlarımızın algı kapasitesi oldukça sınırlıdır. Evrensel enerjileri insan duyu organları ile hissetmek imkansızdır. Bu özelliklere sahip çok az sayıda gerçek medyum olduğunu bilmeniz gerekir.

Sadece üstün ilim sahibi bilge kişiler ve medyumların bir kısmı bu negatif enerjiyi hemen hissedebilir. Normal insanların algı boyutları bunu algılamak için yeterli değildir. Büyü belirtisi normal insanların algı boyutunun tamamen dışında gerçekleşir.

Mistik alanlar sıradan insanların idrak edebileceği bir şey değildir. Bu boyut daha üst boyutlara çıkmış medyumlar tarafından idrak edilir. Bu gerçeği normal bir insana anlatmak bir köre kırmızı rengi anlatmak gibidir. Bunlar tamamen sizin hiç vakıf olmadığınız mistik enerji alanları içinde gerçekleşen hadiselerdir.

İnsanların bir çoğu bu nedenle bu meselelere inanmazlar çünkü daha önce tecrübe etmedikleri bir şeyi anlamaları zaten onlardan beklenemez. Oysa sıradan insanların bilmedikleri o kadar farklı yaşam formları ve zaman boyutları vardır ki bu sözlerimi ancak alim alanlar anlayacaktır.

Büyü belirtisi

İsterseniz tekrar başlıca görülen büyü belirtileri nelerdir bu konumuza geri dönelim. Örneğin rüyasında sürekli ölülerin kendisini öldürmeye geldiğini görmek veya farklı korkunç canlıların saldırısına uğramak yine büyünün belirtileri arasındadır.

Büyü çeşitleri  ve buna bağlı olarak ortaya çıkan büyü belirtileri her insan üzerinde farklı farklı durumlar meydana getirebilir. Burada kişinin irade gücü, iman gücü, karakter özellikleri yapılan büyünün ortaya çıkış formatını etkileyebilir. İmanı zayıf olan kişilerde bu etkileri daha şiddetli görmek mümkündür.

İmanlı bir insanda büyünün etkileri ve belirtileri farklı biçimlerde görülebilir. Bununda bilinmesinde fayda görüyorum. Yani büyünün belirtileri her insan üzerinde aynı şekilde ortaya çıkmayabilir.

Örneğin kendisinde büyü olan bir kişi intihar konusunda saplantılı bir hale gelebilir. Yaşadığı hayattan zevk almamaya başlar ve bunun sonucu olarak büyük bir ruhsal boşluk içine düşer. Bu ruhsal boşluk içinde kaybolur. Sonuç alarak intihara daha yatkın hale gelir.

Kadınlar üzerinde farklı büyü belirtileri görülebilir. Örneğin adet döneminde başlayan kızarıklıklar, kalçalarda başlayan morluklar büyü belirtisine işaret eder. Rüyalarında tecavüze uğrayabilirler. Buna benzer farklı yaşayabilirler.

Büyü yapıldığının başka bir belirtisi ise insanın ruhsal olarak büyümesinin durmasıdır. Büyülü insanlar ruhsal olarak tamamen kendilerini eğitmeyi bırakırlar. Ruhani dünyayla bağlantıları kopar ve ibadet ve dua gibi ritüellerden tamamen uzaklaşırlar.

Çok görülen büyü belirtileri

Karanlık güçlerin etkisi altında kalan kişiler özellikle Ay dolunay halindeyken bu etkileri kendi üstlerinde daha fazla hissederler. Çünkü Ay’ın karanlık enerjiyi Dünya üzerine yansıtması mistik olarak bilinir. Bu durumda üzerinde büyü olan kişilerin dolunay zamanı en çok etki altında olduğu zamanlardır.

Değerli kardeşlerim: Son olarak bir kaç kelime daha söyleyerek büyü belirtileri adlı makalemi tamamlamak istiyorum. Sizlere bu makalemde en üst düzeyde bilgiler verdim. Biliyorum ki doğru bilgiye ulaşmak çok zor. Farklı bilgilerle karşılaşmanız mümkündür.

Benim için bilginin paylaşımı sorumlu olmaktan gelir. Yanlış bilgiler okuyarak yanlış çözümler aramanıza gönlüm razı gelmiyor. Bu bilinç ve sorumluluk anlayışı içinde sizlere tüm doğruları yazdım. Büyü belirtileri hakkında kafanıza takılan her hangi bir soru olursa bana özelden mesaj gönderin. Ben en kısa sürede cevap vereceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu