Medyum

Büyü Iyi mi Bozulur | Kolay Büyü Bozma ve Çözme Şekilleri

Her hangi bir kişiye yapılan büyü nasıl bozulur? Kolay ve garantili şekilde büyü çözmek için yapılması gerekenler nelerdir. Büyüden kurtulmak için ne yapmanız lazım? 

Birine yapılan büyü nasıl bozulur, güçlü bir büyü nasıl çözülür, büyüden kurtulmak için neler yapmanız gerekiyor bu konuları size anlatmak istiyorum. Büyü bozma hakkında en değerli bilgileri tek tek açıklamak istiyorum çünkü bu konu gerçekten çok önem arz ediyor.

Değerli kardeşlerim: Sizden tek bir ricam olacak. Lütfen bu yazdıklarımı dikkatlice okuyun çünkü sizin için çok faydalı bir makale hazırladım. Bu nedenle 5 dakika işlerinizi bir tarafa bırakıp yazdıklarımı dikkatinizi tamamen vererek okumanızı tavsiye ediyorum.

büyü nasıl bozulur

BÜYÜ NASIL BOZULUR

Değerli kardeşlerim: Unutmayın ki karanlık aslında ışığın yokluğudur. Yani karanlık bir yere ışığı getirdiğinizde artık orada karanlık varlığını sürdüremez. Büyü ise karanlık gibidir ve büyü çözmek için yapılan işlemler tıpkı karanlığa aydınlığı getirmek gibidir. Yapılan büyüyü bozmak için sadece karanlığa nasıl müdahale etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir.

Bu anlamada size yada yakınlarına yapılan büyü nasıl bozulur tüm ayrıntılarıyla açıklamak istiyorum. Uzun zamandır insanlık iyi ve kötü güçlerin mistik boyutta etkilerine maruz kaldılar. Beyaz ve kara büyülerin etkileri her zaman bizimle birlikteydi. Bazılarınız bu mistik güçleri fark etmiş olabilirsiniz.

 

Aslında hepimiz farkında olsak ta olmasak ta bu güçlerin tesiri altında kalıyoruz. Bu güçler bizi tamamen çevrelemiş durumda. İnsan algısı maalesef çok sınırlı boyuttadır ve mistik olayları algılamak normal  biri için mümkün değildir. Duyu organlarımız her şeyi algılayamaz çünkü çok yetersiz kalır.

Bu nedenle büyü ilmi tamamen mistik güçlere dayanan realiteler içerir. Sıradan kişilerin algı boyutlarının dışındadır. Bu nedenle büyü ilmine her zaman şüpheci bakanlar ve yaklaşanlar olmuştur. Oysa büyü olgusu yok sayılamaz. Büyü bir realitedir ve kutsal kitabımız zaten büyü gerçeğine işaret etmiştir.

Yapılan büyülere karşı bazı korunma yöntemleri vardır. Bunları hemen aşağıya maddeler halinde yazdım.

 • Büyüye karşı aktif korunma yöntemleri.
 • Büyüye karşı pasif korunma yöntemleri.
 • Büyüye karşı korunma önlemleri alma.

Yukarıda yazdığım yöntemlerin hepsi farklı derecelerde güçlüdür ancak bazı durumlarda çok güçlü bir kalkana ihtiyacınız olmayabilir. Yani size yapılan büyü bazı basit önlemler alınarak tesirsiz hale getirilebilir. Bu yöntemlere büyüden korunma yöntemleri diyoruz.

Yapılan büyüsünün derecesine ve tesir gününe göre alınması gereken tedbirlerde değişecektir. Bunu şöyle düşünebilirsiniz. Örneğin her hastaya doktor aynı ilacı yazmaz. Her hastanın kendine özel durumları vardır ve doktor bu hassasiyeti dikkate alarak hastasına doğru ilaç tedavisini uygular.

Büyü bozma işlemi de tam olarak buna benzer. Büyü nasıl çözülür sorusunun tek bir cevabı yoktur. Çünkü yüzlerce büyü bozma tekniği vardır. Bu yöntemlerden en doğrusu seçilmeli ve buna göre tedbirler alınmalıdır. Buna karar verecek elbette yardım aldığınız hoca yada medyum olan kişidir.

Büyü bozdurmak isteyen kişiler bana ulaşmak için iletişim sayfasını kullanabilir. Ben 25 yıldır binlerce insana büyü bozma konusunda hizmet verdim. Sorunlarınızı benimle paylaşırsanız Allah’ın izniyle birlikte bunun üstesinden geliriz.

büyü bozma

BÜYÜ NASIL ÇÖZÜLÜR

Her insanın kendisini yada ailesini büyülerden nasıl koruyacağını bilmesi gerekir. Bu noktada büyü nasıl çözülür konusunu bilmenin önemi daha iyi anlaşılabilir. İnsanın yaratılışı gereği kendi çevresiyle uyum içinde yaşaması gerekir. Bazen bu uyumu bozan dış etkenler olabilir. İşte biz buna büyü ile bir insanın hayatına müdahale etme diyoruz.

Gerçekten de büyü yaparak bir insanın hayatını tamamen iyi yönde yada kötü yönde etkilemek mümkün. Bu noktada yapılan büyü nasıl çözülür gerçekten iyi bilinmesi gereken bir husustur. Önemli olan beyaz büyüleri kullanarak karanlık büyüleri nasıl etkisiz hale getirmesini bilmektir. Beyaz büyüleri kara büyülere karşı birer antibiyotik olarak düşünebilirsiniz.

Çok sayıda kişi büyü etkisi altında kalarak tüm sahip olduklarını kaybediyor. Bu insanlardan çoğu kendi üzerinde büyü olduğunu bile bilmeden tüm sahip olduklarını kaybediyorlar. Bu konuda sizden ricam lütfen daha duyarlı olun. Aksi halde başkasının size yaptıracağı bir kara büyü sonucunda her şeyinizi kaybetmeniz mümkün olabilir.

büyü nasıl çözülür

Elbette öncelikle sizde yada yakınlarınızda büyü olup olmadığını öğrenmek gerekir. Bu konuda daha önce yazdığım büyü belirtileri adlı makalemi okuyarak üzerinizde büyü olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer şüphelerinizde haklı çıkarsanız hemen akabinde büyü nasıl bozulur bu konuya yönelmeniz gerekir.

Hepinize tavsiyem şu olur: Eğer son zamanlarda kendinizde veya ailenizde bazı farklı gelişmeler gözlemlemeye başladıysanız bu duruma karşı kayıtsız kalmayın. Ne kadar erken fark ederseniz çözüme de o kadar kolay ulaşırsınız. Büyü çözdürmek için asla geç kalınmamalıdır.

Unutmayın! Her geçen dakika sizin aleyhinize geçen süredir. Büyü tesiri altında olan kişilerin durumunu kabul ederek hemen çözüm için harekete geçmeleri gerekir. Büyü bozdurmak için ne kadar geç kalınırsa o kadar size zararı olacağınızı asla aklınızdan çıkarmayın.

BÜYÜDEN KORUNMAK

büyüden korunmak

Büyüden aktif korunma yolları: Kişiyi büyüden korumak için bazı ayinler ve uygulamalar gerçekleştirilir. Yani aktif bir faaliyet söz konusudur. Bu nedenle buna aktif korunma yöntemleri diyoruz. Büyüden aktif olarak korunmak için mutlaka profesyonel medyumlardan yardım almanız gerekir.

Büyüden pasif korunma yolları: Kişinin doğrudan biyoenerji dengesini koruyacak metotlar içerir. Örneğin büyü yapılan insana uzaktan başka bir medyumun enerjisi ile yapılacak müdahaleleri içerir.

Büyüye karşı korunma önlemleri alma: Genel olarak bir kişinin sağlını, hayati faaliyetlerini ve diğer aktivitelerini korumaya yönelik alınacak tedbirleri içerir. Örneğin yapılan kara büyüye karşı önlem olarak yapılan diğer beyaz büyüleri bu kategoriye alıyoruz.

Dolayısı ile büyüden korunmak tek yönlü bir işlem değildir aksine büyüden korunmak için oldukça fazla yöntem saymak mümkün. Önemli olan doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemini kişiler üzerinde uygulamaktır. Hangi tedavisinin uygulanacağına elbette bu işi bilen bir medyumun karar vermesi doğru olur.

BÜYÜDEN KURTULMAK

büyü çözmek

Elbette büyüden kurtulmak için çok farklı yöntemler vardır. Ben size kendi evinizde kendi başınıza yapacağınız bir teknik anlatacağım. Bu uygulamayı yaparak üzerinizdeki basit büyülerden kurtulmanız mümkün olabilir. Unutmayın! Büyüden kurtulmak için en iyi yöntem her zaman uzman bir hocadan yardım almaktır.

Şimdi isterseniz büyüden kurtulmak için uygulayacağımız tekniğe geçelim. Bunun için bazı malzemelere ihtiyacımız olacak. Bu malzemeleri aşağıya yazıyorum.

 • 1 adet cam şişe
 • Çok miktarda tuz
 • Yarım litre kadar su
 • Bir kaç tane metal parça (çivi, toplu iğne gibi)
 • Su için kullanılacak her hangi bir kap
 • Mum veya küçük balmumu parçaları
 • 1 adet teneke kutu
 • 1 adet tencere

Şimdi ilk adım olarak elimizdeki mumu bıçakla küçük küçük parçalara ayırıyoruz. Yani mumu küçük küçük keserek parçacıklara bölüyoruz.

Daha sonra bu mum parçacıklarını elinizdeki teneke kutunun içine dökün. Bu teneke kutusu örneğin metal kola kutusu olabilir. Ardından bu teneke kutusu tencerenin içine dikey bir şekilde koyun. Tencerenin içine önceden hazırladığınız suyu dökün.

Yalnız suyun miktarının teneke kutunun boyunu geçmemesine özen gösterin. Yani teneke kutu içinde bulunan mumlar ıslanmayacak. Sonra tencereyi ocağa koyarak 5 dakika tencerenin içindeki metal kutusunun ısınmasını sağlayın.

Metal kutu içindeki eriyen mumu önceden hazırladığınız cam şişe içine dökün. Ardından başka bir kabın içine biraz su dökün sonra bunun içine tuzu ilave edin. Biraz karıştırın ve 5- 10 dakika bekletin.

Daha sonra bu tuzlu suyu da elinizdeki şişenin içine dökerek şu sözleri tekrar edin:

Açık alanda yolumu bulabilirim. Şeytani güçleri yeryüzünde kötülük yapan kişilere havale ediyorum. Ben kendi yolumu buluyorum

Bu sihirli sözleri söyledikten sonra şişenin ağzını sıkıca kapatıyoruz. Hemen akabinde evimize yakın bir toprak alana giderek şişenin boyutlarına uygun olan derinlikle bir çukur kazıyoruz. Bu çukurun altın önce elimizdeki metal parçaları koyuyoruz ve şişeyi yatak bir şekilde bu çukura koyarak üstünü toprakla kapatıyoruz.

Bu işlemleri bitirdikten sonra aynı gece aşağıdaki sesli duayı bir kez dinleyerek yatıyoruz. Bu duayı size sesli olarak aşağıya ekledim. Sesli duayı dinlerken tamamen dikkatinizi büyüden kurtulmaya odaklamanız gerekiyor. Bu yöntemi yapan kişiler kısa zamanda büyük bir rahatlama hissederler.

Büyüden kurtulmak için dinlenmesi gereken sesli dua:

Son olarak yukarıdaki duayı dinlendikten sonra huzur içinde başınıza yastığınıza koyup uyumanız gerekiyor. Ertesi sabah uyandığınız zaman üzerinizde büyük bir rahatlık hissedeceksiniz. Bu metotla size yapılmış olan basit büyülerden tamamen korunabilirsiniz.

büyüden kurtulmak

Değerli kardeşlerim: Hepiniz huzurlu bir hayatı hak ediyorsunuz. Bazen hayatınızda kötü dönmeler başınıza gelebilir. Bunlardan en kötüsü elbette birinin size büyü yaptırmasıdır. Bu nedenle büyü nasıl bozulur konusunu sizlere açıklamaya çalıştım.

Hayatınızda böyle bir şey başınıza geldiği zaman korkup panik yapmanıza gerek yok. Sadece soğuk kanlı bir şekilde durumu kabul edip hemen gerekli tedbirleri nasıl alacağınıza odaklanmanız gerekir. İçinizdeki enerjiyi doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Kendinize üzülerek elinizde kalan son enerjiyi de yanlış kullanmayın. Büyüden korunmak için mümkün olduğunca gücünüzü doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Büyü nasıl bozulur adlı makalemde ben size olabildiğinde tüm ayrıntıları izah etmeye çalıştım.

Yarım almak için bana iletişim sayfasından ulaşmanız mümkün. Hiç çekinmeden benimle temasa geçebilirsiniz. Bana özel mesaj atarak durumunuzu kısaca özetlemeniz yeterli olur. Ben size en kısa sürede geri dönüş yapacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu