Medyum

Büyü Nedir > Büyü Iyi mi Yapılır? Evde Meydana getirilen Kolay Büyüler

Etkili büyü nasıl yapılır? Kolay ve hızlı sonuç almak için hangi tür büyülerin tercih edilmesi gerekir? Büyü nasıl hazırlanır haydi şimdi hep birlikte öğrenelim. Sizlere hepsini bir bir anlatacağım, hiç merak etmeyin ve okumaya devam edin.

Değerli kardeşlerim; çok önemli bulduğum bu makalemi sabırla okumanızı rica ediyorum çünkü bu yazımı okuduğunuzda şunları çok iyi öğrenmiş olacaksınız; büyü nedir, her hangi birine yapılan büyü nasıl bozulur, başarılı bir sonuca varmak için doğru büyü nasıl yapılır? Büyüden korunmak için hangi büyü çeşitleri ve yöntemleri kullanılır?

İsterseniz ilk önce büyü nedir? Bunun tanımını size doğru bir şekilde yapayım, daha sonra konumuza devam ederiz.

Büyü açıklama

BÜYÜ NEDİR

Aslında büyü diğer adıyla sihir, ezoterik bir ilim alanıdır bu ilmin ustaları da elbette medyum ve büyü yapan kişilerdir. Büyü nedir diye bu konuyu merak edenler sürekli soruyorlar. Doğanın güçlerini kullanarak yaşamış olduğumuz dünyayı ve çevremizdeki insanları özel sihirli ritüelleri kullanarak etkileme sanatıdır diyebiliriz.

Dünyanın hemen her yerinde yapılan büyüler birbirinden çok farklı değildir. Bazı kültürlerde farklı büyüler ve yöntemler olsa bile genel olarak birbirine benzerler. Evrensel enerjinin mistik güçleri kullanılarak hazırlanan sihirler, kişiler üzerinde belli bir güç kaynağı oluşturur ve büyü yapılan kişi üzerinde doğrudan etki yaratır.

Büyü nedir

BÜYÜ NASIL BOZULUR

Büyüden kurtulmak gerçekten çok zordur çünkü büyünün gücü sonsuzdur, insanların tüm hayat biçimlerini etkilemek için kullanılır. Büyü bozan hocalar sadece paranormal yetenekleri sahip olan kişilerin kullanabileceği doğaüstü ulvi güçlerini kullanarak insanlara yapılan büyüleri çözebilirler. Bu uzman kişiler büyü nasıl çözülür çok iyi bilirler. Sizlerde nasıl büyü çözülür öğrenmek isterseniz bana danışabilirsiniz.

Büyünün varlığına ilişkin hiç bir endişe yoktur, çoğu insanın nesnel nedenlerden ötürü bu sisteme karşı çıktığını biliyoruz ama ne olursa olsun bu mistik sistem insanlar inansalar da inanmasalar da çalışmaktadır. Keza Kuran bize büyü gerçeğini açıklamıştır. Allah katından bize açıklanan gerçeği görmezden gelmek ancak bir kaç ahmağın işi olabilir diyelim ve büyü gerçeğini bir kez daha vurgulamış olalım.

Değerli kardeşlerim; lütfen bu makalemi okumaya devam edin çünkü bu makalenin sonunda size yapılan büyü nasıl bozulur detaylıca açıklayacağım.

Büyü nasıl yapılır

BÜYÜ NASIL YAPILIR

Büyü yapmak evrensel enerji kaynaklarını yani ateş, su, toprak ve hava gibi temel elementleri kullanarak yapılır. Evde yapılan kolay büyüler olduğu gibi birde bunların dışında büyü yapan hocalar tarafından hazırlanan profesyonel çalışmalar vardır.

Büyünün somut ve pratik sonuçlarına bakıldığında fiziksel bir işlevi olmadığı sadece ulvi kaynakların devreye sokulmasıyla örneğin bazen cinlerin gücü devreye sokularak yapıldığını görüyoruz.  Sizlere nasıl büyü yapılır küçük bir örnek vermek istiyorum.

Dünya üzerinde oldukça fazla sayıda amatör büyü yapan kişiler var bunlara ek olarak bu konuda gerçekten uzmanlaşmış ulvi kişiler hemen her ülkede bulunmaktadır. Gerçek bir usta büyücü nasıl büyü yapıldığını son derece mükemmel bilen kişidir.

Değerli kardeşlerim; büyü nasıl yapılır bu konuda sormak istediğiniz şeyler olabilir yada büyü yaptırmak isteyenler olabilirler. Böyle bir ihtiyacınız varsa bana iletişim sayfasındaki mail adresimden sorularınızı yazabilirsiniz.

EVDE YAPILAN KOLAY BÜYÜ

Sizlere kendi evinizde kolayca yapacağınız basit bir büyü tarifi vermek istiyorum. Hemen aşağıdaki adımları yaparak kendi başınıza basit bir büyü uygulaması yapabilirsiniz.

 • İki tane tahta kaşık alınarak bu kaşıklardan birinin içine kendi adınızı keçeli kırmızı kalemle yazacaksınız.
 • İkinci kaşığın içine size aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini yine keçeli kalemle yazacaksınız.

Büyü tarifi

 • Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi her bir kaşığın içine isimler keçeli kalemle yazılır.
 • Ardından hemen aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bu iki kaşık birbirlerine bakacak şekilde pozisyona getirilerek beyaz bir bezle saplarından birbirine bağlanır.

Kolay büyü tarifi

 • Sonraki aşama bu birbirine bağladığınız kaşıkları temiz bir toprağa gömerek içinizden niyetinizi geçirirsiniz.
 • Sonuncu aşamada yani toprağa gömme işini tamamladıktan sonra hemen aşağıdaki sesli duayı bir kere dinleyerek tekrar niyetinizi içinizden geçirirsiniz.

Bu adımlardan sonra büyü yapma işlemi tamamlanmış olur. Genelde evde yapılan basit büyüler 3 haftaya kadar tesirini gösterir. Eğer yapılan büyü tutarsa bu süre içinde sonuç almanız mümkün olacaktır.

Büyü belirtileri

BÜYÜ BELİRTİLERİ

Büyü sisteminin temel ilkesi insan inancının savunmasız kalmasıdır, bir kişi ne yaparsa yaptın sürekli olarak bazı tehditlere karşı çaresiz kalacaktır. Kişiye yapılan büyü belirtileri hangi hallerde kendini gösterir bu konuya değineceğim.

Çoğunuz şu soruyu kendine soruyor büyü yapıldığını nasıl anlarım elbette bunun çok iyi bilinen önemli alametleri var. Bunları bilirseniz aşağı yukarı size büyü yapılıp yapılmadığı anlaşılır. Önce büyü yapılan insan nasıl olur bunu açıklayayım. Büyü yapıldığı doğal olarak normal insanlar tarafından tam olarak bilinemez çünkü mistik bir olaydır.

Değerli kardeşlerim; hemen aşağıda bir ses dosyası var bu ses dosyasında en çok görülen büyü belirtilerini sesli olarak dinleyebilirsiniz.

İnsanlar üzerinde en çok görülen büyü belirtileri şunlardır. Aşağıdaki liste halindeki belirtiler sizin üzerinizde varsa vakit kaybetmeden uzman bir medyumdan yardım almanızı tavsiye ediyorum.

 • Kendisine sihir yapılmış kişiler rahat bir uykudan her zaman mahrum kalırlar, geceleyin yatakta sürekli bir huzursuzluk psikoloji içinde dönüp dururlar.
 • Sihre maruz kalan kişilerde açık bir şekilde konuşma bozuklukları meydana gelmeye başlar.
 • Bu kişilerde yine açık bir şekilde yalnızlık duygusunun artması, hayattan zevk alamama ve anlam eksiklikleri oluşmaya başlar.
 • Büyülü kimseler giderek içine kapanarak toplumdan kendisini adeta soyutlamaya çalışır.
 • Fiziksel olarak sürekli bitkinlik ve aşırı yorgunluk halleri buna bağlı olarak gelişen aşırı uyku durumları meydana gelir.
 • Yeterli zaman uykuda kalınsa bile uyandıklarında sanki hiç uyumamış gibi bir uykusuzluk problemi yaşarlar.
 • Bu kişilerde aşırı hassasiyet yüzünden çabuk sinirlenme, hemen öfkelenme, yanlış anlamalar oldukça sık yaşanmaya başlar.

Bir kişinin sihir yolu ile aklının ele geçirilmesi, düşünce ve duygusal davranışlarının sistematik olarak ele geçirilmesi mümkündür. Diğer insanların bir takım idealleri doğrultusunda başka bir insana yaptırmak istediği şeyleri büyü yoluyla hayata geçirmesi mümkün hale gelir.

Büyü çeşitleri nelerdir

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Büyü ilmi; bilinçli ve bilinçsiz nesnel dünyada var olan enerjinin belli manipülasyon teknikleri kullanılarak kişiler üzerinde güç kurma halidir. Sihirsel yöntemler kullanılarak insanların ruhsal ve akılsal yönden etkilenmesini sağlamak aslında çok kolaydır. Günümüzde insanlar üzerinde uygulanan yüzlerce farklı büyü çeşitleri saymak mümkün.

Kısaca özetlemek gerekirse, bir sonuca ulaşmak için, bir bilinmeyeni çözmek için, belli sonuçları meydana getirmek için yapılan çok fazla büyü çeşidi vardır. Büyü mistik enerji yolu ile insanlar üzerinde kendi gücünü sergilemeye başladığında artık büyüye maruz kalmış bir insanın bu durumdan kolay kurtulması mümkün olmaz.

Değerli kardeşlerim; hemen aşağıda bazı büyü çeşitlerini liste halinde sizlere yazdım. Aşağıda yazdığım büyü çeşitleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız her bir büyü için hazırladığım makaleleri linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Aşk büyüsü: Eşinizi veya sevdiğinizi size bağlamak için yapılır.
 • Bağlama büyüsü: Genel olarak evli çiftlerin yakınlaşması için yapılır.
 • Kara büyü: Düşmana bir hasıma zarar vermek için yapılır
 • Adet kanı büyüsü: Kadınların kendi kocalarını eve bağlamak için yapılır.
 • Papaz büyüsü: Hem aşık etmek hemde bağlamak amacı ile yapılır
 • Nohut büyüsü: Evde yapacağınız kolay bir aşk büyüsü çeşididir.
 • Yumurta büyüsü: Çok sağlıklı sonuçlar vermese bile yine evde yapılan basit bir büyü şeklidir.
 • Ayırma büyüsü: Eşleri yada seven iki kişiyi ayırmak için yapılır.
 • Geri getirme büyüsü: Sizi terk eden, sizden uzaklaşan insanların tekrar dönmesi için yapılır.
 • Soğutma büyüsü: Çoğunlukla evli insanların birbirinden soğutmak için yapılır.
 • Boşanma büyüsü: Eşiyle kolay bir şekilde sorun yaşamadan boşanmak için yapılır.
 • Evlilik büyüsü: Kolay ve hiç sorun yaşamadan evlenmek isteyen kişilerin tercih nedenidir.

Büyü bozmak

BÜYÜ BOZMAK

Büyüden kurtulmak yani büzü bozmak için neler yapmamız gerekir bunları açıklayayım. Yalnız hemen hatırlatayım bu işlem evinizde çıkan muska büyüsü için geçerlidir. Şayet evinizde bir muska çıkarsa o zaman aşağıdaki sistematiği kullanarak yapılan muskayı imha etmiş olursunuz. Bu şekilde muskanın tesiri yok edilmiş olur.

 • Evinizin içinde muska çıktığı zaman ilk yapmanız gereken bu muskanın kaplamasını içindeki muskaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde çıkarmanızdır.
 • Dikkatlice ambalajından çıkarılan muska ardından metal bir kap içine konulur.
 • Hemen bu metal kabın içine muskaların üzerini geçecek şekilde okunmuş sirke dökülür.
 • Dikkat edin okunmuş sirke dedim. Sirkenin okunmuş olması için hemen aşağıdaki sesli duayı bir kere dinliyoruz ve dinledikten sonra sirkenin içine bir kere üflüyoruz. Bu şekilde sirke okunmuş sirke statüsü kazanmış oluyor.
 • Sirkeyi muskaların olduğu metal kabın içine döktükten sonra bu kabı 1 gece evin içinde bekletiyoruz.
 • Hemen ertesi günü sirkenin içindeki muskaları dikkatlice çıkararak kurumalarını bekliyoruz.
 • Kuruma süresini hızlandırmak için fön makinesi gibi bir takım kurutucu aletlerden faydalanmak iyi olur.
 • Son olarak kuruyan muskaları ayrı bir metal kap içinde iyice yakıyoruz.
 • Yaktığımız muskanın arta kalan küllerini ve okunmuş sirkeyi elimize alarak hemen yakınlarda bir yerde bulunan toprak bir alana gömüyoruz.
 • Sirke ve küller aynı yere dikkatli bir şekilde gömüldükten sonra artık muska bozulmuş olacak.

Yukarıda sizler için yazdığım büyü bozma adımlarını doğru bir şekilde uygularsanız büyük oranda bir rahatlama sağlarsınız. Genelde en doğrusu bu konuda uzman bir medyumdan destek almaktır. Sorunlarınızı bana iletişim sayfasından ulaştırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu