Medyum Şehirleri

Büyücü | Büyücü Arıyorum | Büyücü İsimleri

Hepinizin tahmin edeceği gibi büyü yapan kişilere büyücü denir. Gerçek büyücüler, bu kişilerin isimlerini ve büyücü arıyorum diyenlere önemli bilgiler vereceğim.

O halde konuya başlarken gerçek büyücü nedir? Büyücü hocalar ve büyücü isimlerini bilmemiz gerekir. Büyücülük nedir? Büyücü hangi gizli güçleri kullanarak doğa kanunlarına müdahale edebilir? Tüm bu merak ettiğiniz başlıkları sizlere kapsamlı olarak anlatacağım.

Değerli kardeşlerim: Konuya girmeden önce hemen belirtmek istiyorum, bu alanda 25 yılı geçen hizmetlerim oldu. Bu nedenle büyücülük ve büyü ilmi hakkında her türlü soru ve yardım taleplerinizi  iletişim sayfasından bana ulaşarak özel mesaj yazabilirsiniz.

büyücü

BÜYÜCÜ

İnsanların yaşamları sırasında karşı karşıya kaldıkları çok çeşitli problemler olabilir. İşte büyücü olan kişiler yani büyücüler tam olarak bu noktada problemi olan kişilerin sorunlarına farklı çözümler sunabilen özel yetenekli kişilerdir. Büyücü kişiler kendilerinde olan doğa üstü güçleri kullanarak insanlığa çok büyük fayda sağlamışlardır.

 

Örneğin farklı sebeplerden dolayı eşiyle arası bozulan bir kişinin eşiyle tekrar arasını düzeltmek için yada kendisine büyü yapılan bir insanın yapılan büyüden kurtulması için insanlar büyücülere giderler. Büyücüler insanların başına gelen bu sorunları dinleyerek sorunun çözümüne yönelik ilgi çözüm yöntemleri uygularlar.

Aslında büyücü olan kişiler yada büyücü hocalar kendilerinde var olan üstün yetenekler sayesinde insanlara yardım ederler. Bu tür yetenekleri olan kişilere büyücü adını veriyoruz.  Ülkemizde de Dünya’nın her yerinde olduğu gibi çok sayıda büyücüye rastlamak mümkündür.

Çok güçlü büyücüler olduğu kadar bu alanda yetersiz bilgiye sahip olan ve büyücülük yapmaya çalışan hoca yada medyumların olduğunu söyleyebilirim.

büyücü nedir

BÜYÜCÜLÜK

Hem maddi dünyada hemde manevi dünyada etki etmek için manevi güçlerin kullanılmasına büyücülük diyoruz. Büyücülük yapan kişilere de büyücü diyoruz. Büyücülük hem İslamiyette, hem Yahudilikte hemde Hristiyanlıkta vardır. Hatta diğer bazı dinlerde de büyücülüğe rastlamak mümkündür.

Kutsal kitabımız Kuran’da bile büyücülük açık açık anlatılmıştır. Bu konuda bazı kardeşlerim ön yargılı davranabiliyor. Bazı müslümanlar büyücülük yoktur diyorlar bu sadece onların bilgisizliğinden meydana geliyor. Bu insanlar oturup kendi kutsal kitaplarını okuma zahmetinde bulunmuş olsalar Kuran’da büyücülüğün gerçek olduğuna dair bilgileri görebilirlerdi.

Aslında bu müslümanlar farkında olmadan Allah’ın sözlerine şirk koşuyorlar ama onlar bunun farkında bile değiller. İslam inancında büyücülük bilinir ve kabul edilir o nedenle büyücülük yoktur demek sadece cahil insanların ağızlarına aldıkları boş sözlerdir. Maalesef çok sayıda müslüman kendi kutsal metinlerini okumayarak bilmeden hataya düşüyorlar.

büyücülük

BÜYÜCÜLER

Her kültürün kendi büyücüleri vardır yani Dünya’da hemen her toplumda büyücülük tarih boyunca olmuştur. Aslında büyücülüğün tarihi insanlığın başından beri var olmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Büyücülüğün başlangıç tarihini belirlemek çok zor çünkü yeryüzünde insanoğlu var olduğundan beri büyücülük yapan büyücüler tarihin hemen her döneminde kendilerini göstermişlerdir.

Büyücünün ilmi bilgisi normal insanların bilgi düzeyinin çok üzerindedir. Bu nedenle büyücülerin üstün yetenekleri olan kişilerden oluşması çok normaldir. Bu kişiler ulvi varlıkların güçlerini de kullanarak her türlü büyücülük faaliyetlerini gerçekleştirirler. Büyücülerin kullandıkları olağanüstü yöntemler vardır.

Kendini büyücü diye tanımlayan birinin doğuştan gelen bir takım kişisel yetenekleri olmak zorunda çünkü büyücülük sonradan öğrenilen bir durum değildir. Büyücü kendisine verilen özel yeteneklerle Dünya’ya gelen kişilerden oluşur. Bu işin bir eğitimi yoktur çünkü büyücü olan kişiler zaten bu yeteneklerle birlikte doğarlar.

gerçek büyücüler

Büyücüler farklı objeler kullanarak ruhsal kökler üzerinde bir etki meydana getirebilirler. Bu üstün niteliklere sahip olan bilge kişiler doğanın onlara verdiği her türlü ruhani gücü maddi dünyaya yansıtabilirler. Bu yansıma fizik dünyada her türlü şekilde kendisini gösterir. İnsanın davranışlarında, kişilerin karşılıklı ilişkilerinde, sevgi ve aşk bağlamında daha pek çok fiziksel alanda bunun etkilerini görmek mümkündür.

Büyücüler aslında insanın seçim özgürlüğüne müdahale edebilirler. İnsan davranışları aslında tamamen özgür kararlara dayanmaz. Bir insanın davranışlarının altında bizim göremediğimiz pek çok farklı faktör olabilir. Normal bir insanın sıradan insan bilinci ile bu farklılıkları görmesi mümkün değildir. Evrende insanların henüz bilmediği çok farklı güç etkenleri mevcuttur ve sıradan bir insanın bunları fark etmesi mümkün değildir.

büyücüler

BÜYÜCÜ HOCALAR

Ulvi ilimlerde büyü ilmi son derece ciddiye alınan bir alandır. Şimdiye kadar hemen her toplumda büyücülüğün gerçek olup olmadığına dair her zaman tartışmalar yaşanmıştır. Pek çok kişi büyücülüğün olmadığını savunsa bile bu bu düşüncenin yanlış olduğunu bize kutsal kitaplar söyler.

Büyücü hocalar bu ilimleri bir araya getirerek hemen her konuda yaşanan sorunlara müdahale edebilirler. Bu nedenle büyücü hocaların ilimlerine kesinlikle güvenmek gerekir. Bu konuda bilgisi olmadan yanlış yorumlar yapan çok sayıda insana rastlıyoruz. Oysa büyücü hocalar yaptıkları muska ve büyüler yoluyla madde ve manevi alanda pek çok gerçeğe tesir etme gücüne sahip olan kişilerdir.

Büyücü hocalar manevi nesneler üzerinde belli etkiler yaratarak bu etkileri maddi dünyaya yansıtabilirler. Bu yansıma insan hayatında, doğanın kanunlarında, manevi varlıklar alanında etkisini gösterebilir. İçsel ve dışsal olarak bir insanın yaşamına müdahale edilebilir. Bu nedenle büyücü hocalar insan hayatının gidişatına karar verme gücüne sahip olan kişilerdir.

Bir insanın üzerinde etki yaratmak için;

  • Ruhani varlıklardan yardım almak
  • Temiz veya temiz olmayan varlıkların isimlerini kullanmak
  • Cinlerin güçlerini kullanmak

gibi metotların kullanılması gerekir. Yukarıda saydığım seçeneklere ek olarak gizli ilimlerde kullanılan pek çok farklı yöntemle maddi dünyada farklı etkiler yaratılabilir. Doğa yasalarına etki etmek ancak bu yasalar hakkında bilgi sahibi olan kişiler yani büyücüler tarafından sağlanabilir. Evrenin kanunlarını bilmeyen sıradan kişilerin bu gizemli yasaları kendi dünyevi görüşleriyle idrak etmelerine olanak yoktur.

büyücü hocalar

BÜYÜCÜ İSİMLERİ

Bugüne kadar Dünya tarihinde pek çok ünlü büyücü isimlerine rastladık. Bu konulara meraklı olan kişiler yeryüzüne etki bırakmış büyücü isimlerini çok iyi bilirler. Büyücü olan kişiler genel olarak ruhsal güçlerin etkisinde olan ve bu güçlerini maddi dünyaya yönlendirebilen kişilerden meydana gelir.

İnsanların yaşamları boyunca karşılaştıkları sorunları büyücülerin nasıl çözdüklerini hepimiz duyuyoruz. Bazen hepimizin kendi başımıza çözemeyeceğimiz sorunlar oluyor. Bu sorunları çözmek için zaman zaman büyücülerin kapılarını giderek çare arıyoruz. Bu sebeple büyücüleri asla hafife almamak gerekiyor. Onların ilim güçlerine her zaman saygı duymalıyız.

İnsan dediğimiz varlık, beden ve ruh yani maddi ve manevi olmak üzere ikiye ayrılırlar. Ruhsal alana müdahale ederek kişilerin içsel dünyası değiştirilebilir. Yine maddi objeler kullanılarak kişilerin gerçeklik dünyasını değiştirmek mümkün olur. Bu nedenle büyücülük yapanlar hem maddi dünyadan hemde manevi alemlerden faydalanarak insanların sorunlarını çözme yetisine sahip olurlar.

büyücü isimleri

GERÇEK BÜYÜCÜLER

Gerçek ile sahte olanı ayırt etmek her zaman çok zor olmuştur. Maalesef her alanda olduğu gibi büyücülük alanında da zaman zaman sahte medyumlar ve hocalarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu konuda ben elimden geldiği kadar müslüman kardeşlerimi uyarmaya çalışıyorum. Hatta büyücülük konusunda yardım alma isteyen kardeşlerim bana özel mesaj yazarlarsa kendilerine seve seve yardım edeceğimi söyleyebilirim.

Gerçek büyücüler çok güvenilir insanlardan oluşur bu nedenle eğer bir büyücü size güven veremiyorsa bu alamet aslında o kişinin gerçek büyücü olmadığına işaret eder. Çünkü gerçek büyücü insanlar üzerinde hemen olumlu etki bırakabilen kişidir. Gerçek büyücüler de çok yüce özellikler olduğu için bu kişilerin farkını hemen hissedebiliriz.

Eğer iletişime geçtiğiniz büyücü sizin üzerinizde bir etki yaratamıyorsa bu kişi muhtemelen sahte bir büyücüdür. Ama konuştuğunuz büyücünün sizin üzerinizde anlayamayacağınız tarzda bir etkisi meydana geliyorsa o halde gerçek bir büyücü ile karşı karşıyasınız demektir. Bu anlamda gerçek büyücülerin insanları üzerinde etkili olmak gibi gizli bir güç hakimiyetleri vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu