Medyum

Talih Kısmet Bolluk Iyi mi Açılır? Kısmet Açma Duası Nedir

Kısmet nasıl açılır? Kısmeti kapalı olanlar kendi hayatlarına şans ve bereketi nasıl getirebilir? Üzerimizdeki olumsuz durumlardan nasıl kurtulabilirsiniz? Tüm bu önemli başlıkları size detaylıca anlatmak istiyorum.

Kısmet açmak için yapılması gerekenler nelerdir? Üzerinizdeki kara bulutlardan korunmak için elbette çok fazla alternatif yöntemler var. Özellikle kısmet açma duası bunlardan en çok tercih edilen yöntemdir ama önce insanın kısmeti neden kapanır bunu öğrenmeniz gerekir.

Bu makalemin sonuna geldiğinizde, şans kapanması nedir? Kapanan kısmet nasıl açılır? İnsanın hayatında şanslı ve bereketli olması için hangi duaları okuması gerekir? Tüm bu önemli başlıkları öğrenmiş olacaksınız. Dilerseniz artık konumuza yavaş yavaş giriş yapalım.

kapalı kısmet nasıl açılır

KISMET NASIL AÇILIR?

Kapalı kısmeti açmak için uygulanan binlerce yöntem var. Ben bu yöntem ve dualardan en önemli olanlarını sizinle paylaşacağım. Kısmeti kapalı olan birisi bu duaları okuyarak kapanan kısmetini yeniden açabilir. Kısmet açma duaları ister kadın olun ister erkek, her zaman size çok yardımcı olur.

Yalnız sizlerden bir ricam olacak; lütfen sizin için yazdığım bu kısmet açma duası makalesini sonuna kadar okuyun. Bunu şunun için rica ediyorum. Bu makalemi okuyan kişilerin bundan sonraki hayatları tamamen değişecek. Artık şans kapalılığı, kısmet kapanması sorunlarıyla karşı karşıya kalmayacaklar.

 

Çünkü bu birbirinden değerli kısmet açma dualarını okuyarak tüm olumsuz durumlardan kurtulmaları mümkün olacak. Bu nedenle yazdıklarım son derece hayati önem taşıyor. Lütfen günlük işlerinizi kısa bir süre bir yere bırakıp yazdıklarımı dikkatli bir şekilde anlayarak okumaya gayret edin.

kısmet açma duası

KISMET AÇMA DUASI

Değerli kardeşlerim; hangi duayı okursanız okuyun bunu mutlaka sabahın ilk saatlerinde yapmaya gayret edin. Çünkü sabahın ilk gün ışıkları meleklerin yeryüzüne en yakın oldukları zaman olduğu için okuduğunuz duanın kabul olma olasılığı da bir o kadar artar. Ben size özellikle daha önce denenmiş kısmet açma duaları hakkında bilgi vereceğim.

İnsanların çoğu günlük işlerindeki sıkıntılardan korunmak, refah içinde yaşamak, başarı ve şans sahibi olmak için dua ederler. Bazıları hayırlı bir eş bulmak için, bazıları da bol para kazanmak için dua ederler. Kısacası her insanın dua etmekteki amacı farklı olabilir.

Değerli kardeşlerim hemen aşağıda yazdığım duayı her gece yatmadan önce iki kere okumak kapalı kısmetinizin açılmasına büyük oranda yardımcı olur. Bir müslümanın 7 gece boyunca her gün yatmadan önce 2 kere bu duayı sesli olarak okuması ona büyük fayda sağlar.

kısmet açılması için dua

Sorunlardan uzak bir yaşam sürmek için bizi engelleyen problemlerden kurtulmak isteriz. Bazen öyle anlar olur ki her ne yaparsak yapalım bir türlü başarı sağlayamayız. Talihsiz durumlar bir türlü yakamızı bırakmaz. Kısmeti kapalı olan insanlar bu kısmetlerini açtırmadığı sürece her zaman olumsuz durumlarla karşılaşırlar.

kısmet açmak için dua

BEREKET AÇIKLIĞI

Şansın açılması için belli duaların okunması yada taşınması gerekir. Şans getirme duası okuyanların hayatlarında büyük değişimler meydana gelir. Kısmet açmak için okunan duaların sırrına bir kere erişildiği zaman artık bu kişinin hayatında olumsuz durumlar bir daha meydana gelemez.

Kısmet açma dualarında asıl sır, duanın üzerinde yazanlar değil, kişinin Allah ile kurduğu samimi bağlantı şeklidir. Sadece samimi ve saf düşüncelerle Allah’a dua etmek son derece önemlidir. Buna ek olarak bir hocanın hazırlayacağı kısmet açma duası kurallarına göre hazırlanacağı için son derece kişiye fayda sağlayacaktır.

Değerli kardeşlerim; bereketin artması ve iyi kazanç için aşağıya bir tane kısmet açma vefki yazdım. Eğer hayatınızda şansınızın ve kısmetinizin açılmasını istiyorsanız bu vefki kendi bilgisayarınıza indirin. Daha sonra yazıcıdan bu kısmet açma vefkini çıkararak muska haline getirin. Bu muskayı yatak odanızda yüksek bir yere koyun. Bu muska orada durduğu sürece hayatınızda başlayan olumlu değişimlere kendiniz şahit olacaksınız.

kısmet açma vefki

Bir müslüman gelecekle ilgili dua etmeli ve buna uygun bir şekilde yaşamalıdır. Günlük olarak dua etmek herkese tavsiye edilir. İyi bir müslümanın günlük olarak dua etmesi o kişinin hayatına her zaman, şans, bereket ve huzur getirir. Kapalı kısmetin bazı sebepleri vardır. Şimdi size kısmet neden kapanır bunu anlatacağım.

bereket açıklığı

İNSANIN KISMETİ NEDEN KAPANIR

Kısmet kapanması bazı insanlarda doğuştan olabildiği gibi bazende büyü yolu ile kapatılmış olabilir. Doğuştan şansız insanlar vardır. Buna ek olarak birde sonradan kısmeti kapanan kişiler vardır. Örneğin sizi çekemeyen birisi tarafından kısmetiniz kapatılmış olabilir. Büyü ile başka bir insanın kısmetinin kapatılması gayet tabi mümkündür.

Eğer düşmanınız tarafından size karşı bir büyü yaptırılmışsa o halde bu büyünün çözülüp kapanan kısmetin tekrar açılması gerekir. Kısmeti kapalı olanlar kişiler benimle iletişim sayfasından temasa geçebilir. Yıllardır kısmeti kapalı olan kişilere hazırladığım kısmet açma duaları ile yardımcı oluyorum.

Özellikle hayırlı eş bulmak isteyenler, iş hayatında başarılı elde etmek isteyenler, parasının bereketi olmayan kişiler için en süt düzeyde kısmet açma duaları hazırlıyorum. Bir insanın bu duayı bir kere yaptırdığında artık ömür boyu şansı açılır ve bir daha asla olumsuz durumlarla karşı karşıya gelmez. Yani bu duanın size sayısız faydası olduğu gibi size kötü güçlerden de koruyacaktır.

insanın kısmeti neden kapanır

KISMET AÇMAK İÇİN NE YAPILMALI

En etkili kısmet açma duası bu konunun uzmanı olan bir hoca tarafından yazılan dualardır. İş kısmetinin açılması için yada evlilik kısmetinin açılması için hazırlanan son derece etkili dua çeşitleri var. Bu duaları yaptırarak sonsuz bir avantaj sağlayabilirsiniz. Sizi diğer insanlara karşı her zaman daha avantajlı duruma sokacak bu dualar gerçekten de hayatınızı olumdu yönde değiştirir.

Kısmet açtırmak için yapılması gereken iyi bir hocaya havas ilmine uygun bir şekilde kısmet açma duası hazırlatmak. Bu duaya sahip olan kişinin bundan sonraki hayatında elde edeceği avantajlar saymakla bitmez. Diğer insanlar başarısızlıklarla boğuşurken sizin hayatınıza sürekli başarı üstüne başarı gelmeye başlar.

Her ortamda her zaman diğerlerine göre üç adım öde olursunuz. Bugün başarılı insanların çoğu aslında bu kısmet açtırma duasına yada vefklerine sahip olan kişilerdir. Daha önce sürekli başarısızlıklar yaşayan bir kişinin aniden hayatının değiştiğini, başarıdan başarıya koştuğunu hepiniz görmüşsünüzdür. İşte bunun sırrı o insanların kısmet açma duası taşımasıdır.

kısmet nasıl açılır

Bazen hayırlı eş bulmak için dua yaptırmak, bazen her türlü konuda nasip açmak için okunan yada yazdırılan dualar hayatınıza başarı getirir. Büyük başarılara sahip olan başarılı kişilerin gizli sırları vardır. Ancak bu insanlar başarı sırlarını sizinle paylaşmak istemezler. Gizli ilimler alanı pek çoğunuza yabancı gelebilir. Ancak gizli ilimlerden faydalanmasını bilen kişiler her zaman normal insanlardan daha çok başarılı bir hayata sahip olurlar.

Kapalı kısmeti açmak için yapılması gereken öncelikle bu duaların varlığına ve gücüne inanmakla mümkün olur. Eğer kalbinizde bir inançsızlık varsa kısmet açma duası hazırlatmış olsanız bile bu duanın size faydası olmaz. Burada niyet son derece önemlidir, kişinin samimi niyeti yapılan duanın etki gücünü direkt olarak etkiler.

Genel olarak iyi şans ve başarı getiren duaların sayısı oldukça fazladır. Bunlardan sizin için en uygunu neyse ona karar verip doğru duayı kendiniz için okumanız yada bir hocaya hazırlatmanız gerekir. Aslında okunacak her dua Allah’a gönderilen birer mesaj mahiyeti taşımaktadır. Dua etmek Allah ile kişinin kurduğu mesaj yöntemidir.

Değerli kardeşlerim: Huzurlu ve başarılı bir yaşama sahip olmak istiyorsanız bu konuları sabite almamanız gerekiyor. Kısmet açma dualarının bir insanın hayatını nasıl değiştirdiği idrak ettiğinizde o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Hemen şimdi, şu anda ve şu dakikadan itibaren kötü şansın sizden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm yaşamınız boyunca sağlıklı ve huzur dolu bir hayat yaşamayı hayal ediyorsanız yapmanız gereken bir kez bu duayı kendiniz için hazırlatmaktır. Kendi çevrenizde kısmet açma duası hazırlayan hocalar olmayabilir. O halde bu konuda sıkıntı yaşayan kişiler lütfen benimle temasa geçsinler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu